Ako postupovať pri vrátení a výmene tovaru

VRÁTENIE TOVARU

 

Pokiaľ výrobky nie sú zhodné s Vašimi očakávaniami, môžete ich vrátiť v priebehu 14 dní odo dňa doručenia. Vrátený tovar nemôže byť poškodený alebo zničený, vyžadujú sa všetky originálne etikety a visačky.

 

 Akým spôsobom nám vrátite tovar?

 

Tovar nám zašlite do 14 dní od odstúpenia od zmluvy na našu adresu:

JOVALUX, s. r. o.
Krajná Bystrá 40
090 05 Krajná Poľana

Tovar nezasielajte na dobierku. Tovar zaslaný na dobierku nie sme povinní prevziať. 

K vrátenému tovaru odporúčame priložiť nasledovné dokumenty, uľahčí a urýchli to proces vrátenia peňazí:

  1. Vyplnený Formulár na odstúpenie od zmluvy (pdf. dokument). Do vyjadrenia prosím uveďte preferovaný spôsob vrátenia peňazí (prevodom na účet alebo poštová poukážka). Ak si želáte vrátiť platbu na účet, nezabudnite zadať správne číslo bankového účtu, na ktorý Vám budú vrátené peňažné prostriedky.
  2. Faktúru

 

Zabaľte produkty, môžete použiť rovnaký obal, v akom ste tovar dostali a odošlite na hore uvedenú adresu. Náklady spojené s odoslaním vráteného tovaru na našu adresu hradíte Vy. 

Po odstúpení od zmluvy Vám vrátime všetky platby, ktoré ste uhradili v súvislosti s uzatvorením zmluvy, najmä kúpnu cenu vrátane nákladov na doručenie tovaru k Vám. To sa nevzťahuje na dodatočné náklady, ak ste si zvolili iný druh doručenia, ako je najlacnejší bežný spôsob doručenia, ktorý ponúkame. Platby Vám budú vrátené bez zbytočného odkladu, najneskôr do 14 dní odo dňa, keď nám bude doručené Vaše oznámenie o odstúpení od zmluvy. Ich úhrada bude uskutočnená rovnakým spôsobom, aký ste použili pre Vašej platbe alebo na číslo účtu, ktoré ste uviedli vo formulári na odstúpenie od zmluvy.

 

Pokiaľ chcete vykonať výmenu tovaru prostredníctvom e-shopu, musíte prejsť postupom vrátenia - poslať nám produkty späť a zrealizovať novú objednávku.